<O mnie>

</O mnie>

dyplom

Kilka słów o sobie

Nazywam się Sebastian Mierzwiński urodzony 24 sierpnia 1984r jako najmłodszy z trojga braci. Od uradzania jestem osobą poruszającą się na wózku.

C64-IIJak to wszystko się zaczęło??

Był rok 1991, ja miałem niecałe 7 lat kiedy to w moim domu za sprawą najstarszego brata pojawił się pierwszy komputer Commodore 64. Sprzęt od razu wzbudził moje ogromne zainteresowanie, potencjał rozrywki płynący z tego sprzętu był nie do opisania. Jako 7 latek nasz domowy drogocenny w tamtych czasach sprzęt wykorzystywałem przede wszystkim do grania.
Z czasem odkryłem coś innego niż gry, był to program graficzny ART Studio „w dzisiejszych czasach windowsowy Paint posiada więcej możliwości niżeli w/w program”.

Na początku była tylko zabawa w gryzmolenie po ekranie, z czasem przyszło tworzenie wstępów do nagrań video na kasetach VHS.

W 1994r w naszym domu pojawił się komputer klasy PC, był to 386 DX 40Mhz, 4mb ram, 30mb dysku. Na tym sprzęcie rozpocząłem poznawanie obsługi programu Corel Draw 3.0
Już jako nastolatek tworzyłem mikro projekty wizytówek i broszur dla leżącej w bliskim sąsiedztwie Drukarni.

W 1997r w naszym dość przebudowanym PC pojawił się modem i możliwość „nietaniego w tamtych czasach” dostępu do internetu. Do dziś pamiętam gdy czekało się na wieczorną taryfę w której tp liczyła impuls co 6 minut, tak by móc jak najwięcej czasu spędzić w internecie, możliwie akceptowalnym wtedy przez rodziców kosztem za telefon.

W 2000 roku po długim czasie oczekiwania w kolejce udało się założyć pierwsze stałe łącze SDI.
Stały dostęp do Internetu z prędkością 115,2 kb/s dał możliwość nielimitowanego dostępu do zasobów internetu. Z czasem pojawiła się chęć nie tylko oglądania treści a także jej tworzenia i publikowania. Wtedy rozpocząłem naukę języka Html i tworzenie pierwszych prostych stron. Przez kilka lat ciągle zdobywając nową wiedzę amatorsko tworzyłem lepsze i gorsze projekty stron, aż w 2008 roku zaproponowano mi prace w redakcji gazety Głos Siemiatycz na stanowisku Administratora strony i webmastera. Od tego czasu coś co było tylko zabawą i pasją stało się pracą i zawodem.

W 2009r rozpocząłem tworzenie marki i projektu jakim jest FabrykaStronInternetowych.com

W 2010r odbyłem szkolenie projektowania stron internetowych z zakresu programowania i tworzenia grafiki, szkolenie zakończone uzyskaniem dyplomu.

Obecnie działam jako wolny strzelec (z ang. Free Lancer).
Współpracuje z kilkoma firmami z branży współtworząc projekty pod logiem danej firmy.
A sam tworzę projekty stron firmując je logiem FabrykaStronInternetowych.com

Zapraszam do zapoznanie się z portfolio prac tworzonych pod  logiem FabrykaStronInternetowych.com oraz do współpracy.

Copyright © 2008-2015 Sebastian Mierzwiński
projekt i wykonanie - FabrykaStronInternetowych.com